Integracyjny Festiwal Plakatu Filmowego „CAMERA HITY 2021”

Do 30 marca br. Środowiskowy Dom Samopomocy w Jarocinie oczekuje na fotografie z zaprzyjaźnionych ŚDS, WTZ oraz POW ilustrujące znane filmy, organizując Integracyjny Festiwal Plakatu Filmowego ,, CAMERA HITY 2021”.

Przez kilka poprzednich lat organizowano Integracyjny Festiwal Filmowy ,,Camera Hity”, nagrywając filmy amatorskie o różnorakiej tematyce, a następnie spotykając się na uroczystej gali Festiwalowej. Niestety obecna sytuacja pandemiczna w kraju wymusza na uczestnikach i terapeutach z ośrodków wsparcia stosowanie się do zasad małej ilości osób w grupie terapeutycznej oraz niemieszania się grup, więc nagranie /jak co roku/ filmu amatorskiego jest trudne lub prawie niemożliwe.

Dlatego mając powyższe na uwadze postanowiliśmy zorganizować

Integracyjny Festiwal Plakatu Filmowego „CAMERA HITY 2021

PROPONUJEMY wykonanie fotografii dotyczącej znanej sceny z filmu, tzw. stop klatki, która mogłaby stać się plakatem filmowym. Uczestnicy ucharakteryzowani i ubrani jak postacie z filmu, przedstawiają charakterystyczną scenę z danego seansu. Na fotografii można załączyć napisy i inne elementy tworzące plakat filmowy.

Termin zrealizowania  plakatów/fotografii filmowych upływa 31 marca  2021.

Fotografować się mogą tylko osoby, które wyrażają zgodę na pokazanie swojego wizerunku  na fotografiach np. w gazetce, na stronie internetowej Domu.

Wykonane plakaty filmowe będziemy prezentować na stronie internetowej Domu.

Chęć udziału w Integracyjnym Festiwalu Plakatu Filmowego ,,CAMERA HITY 2021” zgłosiły następujące ośrodki wsparcia: ŚDS Czermin, ŚDS Dobieszczyzna, ŚDS Gostyń, ŚDS Krotoszyn, SDS Pleszew, DPS Kotlin, WTZ Jarocin, POW w Goli oraz gospodarze, czyli ŚDS Jarocin.